• Na dzień: 11/03/2018
  • Szansa trafienia:N/A (0)
    oceniona przez użytkowników
lp czas spotkanie + NAPIWEK (0) kurs typ wynik
1. 11/03 18:00 Assigeco Casalpusterlengo - Pallacanestro Udinese (komentarze 0) [Zwyciezca meczu]1.70 2 55-62
stawka kurs zakł. wygrana wygrana profit wynik
10/10 1.70 17.00 17.00 +7.00 wygrany
(opis)
Zgłoś ten opis jako niepoprawny

Opis do kuponu typera pukon | dodany: 11/03/2018 16:43
1 DOBRA ANALIZA

Będziemy wdzięczni za Twoją ocenę tej analizy.
Pozytywne oceny przekładają się na profity dla typerów, co motywuje ich do kolejnych analiz.

Treść opisu:
Witam
24 kolejka wschodniej grupy włoskiej Serie A2. Ekipa Piacenzy dwunasta pozycja i bilans 9-14 podejmuję na własnym parkiecie drużynę Udinese - czwarte miejsce w tabeli z bilansem 14-9. Dla mnie zdecydowanie silniejszym zespołem kadrowo w tym zestawieniu jest drużyna gości, bardzo szeroka kadra z mocnymi nazwiskami na tym poziomie rozgrywkowym jak np. Veideman, Dykes, Mortellaro, Raspino czy Diop, w dodatku ostatnio wzmocnili się jeszcze sprowadzając z Brescii Bushatiego. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze, stąd nieprzypadkowo tak wysokie miejsce w tabeli. W ostatni weekend brali udział w finale Pucharu Włoch dla zespołów Serie A2 (biorą udział po cztery najlepsze zespoły obu grup po połowie sezonu), gdzie odpadli już w ćwierćfinale po pechowo przegranym meczu z Biella (75-82, stracili wygraną w samej końcówce spotkania). Po tym meczu na pewno będą chcieli na takiej sportowej złości pokazać się z jak najlepszej strony już w lidze. Do tego te wyjazdowe spotkania w lidze ostatnio mocno kuleją, więc motywacji do przerwania tych słabszych występów na obcych parkietach nie powinno zabraknąć. Z kolei Piacenza, przez przerwę na puchar właśnie, jest już dwa tygodnie bez gry, co też może wpłynąć na formę ekipy, bo takie wybicie z rytmu meczowego w pełni sezonu, z reguły jest mało korzystne. Gospodarze dzisiaj prawdopodobnie bez Marco Passery i Ryana Amoroso, co przy nie za szerokiej ławce, też może być problemem dla trenera, Udine bez Benevelliego, który przez kontuzję nie gra już dłuższy czas. Jeżeli Udine, które jest personalnie silniejszą drużyną, uda się tutaj narzucić swój sposób grania, to spokojnie powinni mocno powalczyć o wygraną z ekipą gospodarzy.